Про фірму

Cайт evzuttya.com.ua дебютував на українському ринку в 2016 році. Клієнти цінують магазин насамперед за швидку доставку, повернення і широкий вибір асортименту найкращих продуктів від перевірених брендів. Покупки в evzuttya.com.ua прості і безпечні — в асортименті є тільки оригінальні продукти від офіційних виробників і постачальників

 

Якість гарантується багаторічним досвідом - evzuttya.com.ua це українська версія однієї з найбільших та найцінніших компаній e-commerce в Польщі. Наша більш ніж 20-річна присутність на польському ринку дозволила нам зайняти лідируючі позиції з онлайн-продажу взуття в Центральній і Східній Європі і розширити свою діяльність на кількох закордонних ринках.

 

evzuttya.com.ua пропонує доступ до популярних і улюблених брендів, таких як: Puma, adidas, Reebok, Calvin Klein, Vagabond або Steve Madden і власних ексклюзивних брендів - Creole, Eva Minge, Eva Longoria, Rage Age, Togoshi, Sergio Bardi i Quazi. З 2021 року клієнти також можуть користуватися пропозицією асортименту Modivo - платформою з модою преміум, що є частиною evzuttya.com.ua.

 

Разом з широким асортиментом доступні зручні форми оплати — готівкою при доставці або за допомогою сервісу PayU. На кожному етапі покупки, клієнти можуть розраховувати на допомогу, яку надає наша Служба підтримки. Наші консультанти, безумовно, розвіють будь-які сумніви, пояснять, як повернути продукти і дадуть відповіді на запитання щодо конкретних товарів.

 

Ви можете знайти нас в соціальних мережах — відвідайте нашу сторінку у Facebook наш профіль в Instagram i канал на YouTube