100 днів на повернення
перевірити деталі
Безкоштовна доставка з Європи від 2500 грн
перевірити деталі

ПРАВИЛА РОЗСИЛКИ НОВИНI. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1. Цей документ (далі по тексту - ”Правила”) описує правила надання послуг з розсилки новин, яку здійснює MODIVO S.A. з головним офісом в Зеленій Гурі, з місцезнаходженням головного офісу за адресою: Новий Кісєлін - вул. Нова 9, 66-002 Зелена Гура, Республіка Польща (ця адреса використовується також і для направлення кореспонденції), що включена до актів Районного Суду в Зеленій Гурі, VIII Господарчий Відділ Національного судового реєстру під номером KRS 0000541722, Ідентифікаційний податковий номер 929-13-53-356, основний державний реєстраційний номер 970569861, зі статутним капіталом 2 008 001.00 злотих, який сплачений в повному обсязі; адреса електронної пошти: [email protected], номер телефону: +380947100025 (оплата за підключення - стандартна, згідно з тарифом обраного оператора).
2. Користуватися послугами з розсилки новин може фізична особа або юридична особа, її підрозділ, які можуть здійснювати правочини (далі по тексту - “Отримувач Послуги”). Якщо Отримувачем Послуги є фізична особа з обмеженою цивільною дієздатністю, їй необхідно отримати згоду свого піклувальника до моменту надання згоди на розсилку новин (далі по тексту - “Договір”) і відправляти таку згоду при кожному запиті від Постачальника Послуг, при цьому такий Договір носить характер, який зазвичай мають дрібні побутові правочини.
3. Якщо Ви бажаєте користуватися послугами підписки на розсилку новин (що рівноцінно укладенню Договору) потрібно виконати мінімальні технічні вимоги: (1) наявність комп’ютера, ноутбуку чи інших мультимедійних пристроїв з доступом до мережі Інтернет, а якщо Ви отримуєте розсилку новин на мобільний номер телефону, то потрібен мобільний телефон; (2) доступ до електронної пошти; (3) браузер: Mozilla Firefox версія 17.0 і вище або Internet Explorer в версії 10.0 і вище , Opera в версії 12.0 і вище, Google Chrome в версії 23.0 і вище, Safari в версії 5.0 і вище; (4) рекомендована роздільність екрану мінімум 1024x768; (5) включити в браузері можливість зберігати файли Cookies і послуги Javascript; (6) важливо мати дійсну адресу електронної пошти; (7) наявність клавіатури або іншого пристрою, який допоможе заповнити електронний формуляр.

II. УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ПОСЛУГИ З РОЗСИЛКИ НОВИН
1. Послуга з розсилки новин, що надається на прохання Отримувача Послуг поширюється на:
a. розповсюдження Постачальником Послуг електронним способом комерційної інформації відносно товарів, послуг і партнерів (актуальний список вказаний в рамках Сервісу), а також інформації про актуальні пропозиції, знижки, акції;
b. розповсюдження Постачальником Послуг, якому Отримувач Послуг відправив дані: ім’я, прізвище, адресу, поштовий індекс, місто, країну, а також створив аккаунт на сайті: www.evzuttya.com.ua (далі по тексту - “Сервіс” ), поштовим відправлення інформації про товари, послуги і партнерів (актуальний список вказаний в рамках Сервісу), а також купонів або знижок;
c. розповсюдження Постачальником Послуг, якому Отримувач Послуг надав номер телефону, за допомогою автоматичних систем інформації відносно товарів, послуг і партнерів (актуальний список вказаний в рамках Сервісу), а також інформації про знижки, акції та розпродажі.
2. Користуватися розсилкою новин можна після виконання Одержувачем послуг наступних дій:
a. вказати адресу електронної пошти у відповідному полі або у визначених checkbox з метою отримання комерційної інформації через певний канал комунікації;
b. прийняття положень актуальних Правил шляхом натискання посилання для активації, надісланого Постачальником послуг на адресу електронної пошти, надану Клієнтом (момент початку надання послуги Розсилки новин). Посилання є активним протягом 7 днів з дати його відправлення Постачальником послуг. Якщо Правила не будуть прийняті протягом цього терміну, процес реєстрації послуги з Розсилки новин повинен бути здійснений заново.
3. У разі неприйняття Правил відповідно до розділу II пункту 2 літ. b) протягом 5 днів з моменту відправлення посилання для активації Клієнту може бути надіслано нагадування про можливість прийняття Правил.
4. Послуга з розсилки новин надається протягом невизначеного часу.
5. Отримувач Послуг зобов'язаний:
a. вказувати тільки правдиві, достовірні й обов’язкові для надання Послуг дані Отримувача Послуг;
b. своєчасно здійснювати актуалізацію даних, пов’язаних зі створенням Договору;
c. користуватися Послугами, які пропонує Постачальник Послуг згідно чинного законодавства, але не порушуючи прав третіх осіб, Правил Інтернет-магазину, а також прийнятими традиціями та звичаями, та не відправляти незаконних повідомлень.

III. ЗАХИСТ ПРИВАТНИХ ДАНИХ
1. Приватні дані Отримувача Послуг обробляються Постачальником Послуг як адміністратором приватних даних з метою надання послуги з розсилки новин.
2. Щоб забезпечити представлення реклами, пропозицій або рекламних акцій (знижок), призначених для всіх Отримувачів послуг, у спосіб, адаптований до інтересів даного Отримувача послуг, Постачальник послуг може дізнатися про його вподобання, наприклад, аналізуючи, як часто він відвідує веб-сайт, а також про те, чи і які товари він купує або замовляє в стаціонарних магазинах, що належать Постачальнику послуг.
3. Направлення приватних даних Постачальнику Послуг відбувається на добровільній основі, але обов’язково з метою користування послугою з розсилки новин, з застереженнями, вказаними в пункті 4 нижче.
4. Постачальник Послуг дає можливість Отримувачу Послуг користуватися послугами з розсилки новин анонімно у випадку, коли вказана адреса електронної пошти не дозволяє ідентифікувати особу, а Отримувач Послуг не надав жодних інших даних Постачальнику послуг.
5. Отримувач Послуг має право доступу до своїх приватних даних, також надсилати запит для отримання їх копії, виправлення, обмеження обробки або видалення своїх даних і відмову від послуги Розсилки новин, передачу своїх персональних даних, наприклад, іншому адміністратору, подання скарги до Директора Управління захисту персональних даних.
6. Додаткова інформація відносно охорони приватних даних знаходяться в закладці “Політика конфіденційності” й доступна в межах Сервісу.

IV. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ ПОСТАЧАЛЬНИКА ПОСЛУГ
Відповідно до закону про інтелектуальні власність від 4 лютого 1994 року Постачальник Послуг або його партнери, з якими Постачальник Послуг уклав відповідний договір, володіють авторськими правами. Отримувач Послуг може користуватися сайтом безкоштовно для приватних пошуків, а також користуватися послугами з розсилки новин, де б він не знаходився. Використовувати сайт з іншою метою виключно за згодою уповноважених органів, наданою в письмовій формі.

V. ПРОЦЕДУРА СКЛАДЕННЯ СКАРГИ
1. Отримувач Послуг може відправляти скарги відносно надання послуг розсилки новин.
2. Розгляд скарги триває не більше, ніж 30 днів з дня її оформлення.
3. Скарги щодо розсилки новин можна направляти в письмовій формі на адресу: Новий Кісєлін - вул. Нова 9, 66-002 Зелена Гура.
4. Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша скарга була розглянута у стислі терміни, потрібно написати ім’я та прізвище, контактні дані та опис скарги та відправити на [email protected].
5. Ані Постачальник Послуг, ані його працівники, ані його представники не несуть жодних зобов’язань перед Отримувачем Послуг, який не є Клієнтом, за будь-які завдані йому, збитки, в тому числі за упущену вигоду, крім випадків завдання таких збитків цілеспрямовано. В кожній окремій ситуації обсяг відповідальності Постачальника Послуг, його працівників, його представників по відношенню до Отримувача Послуг, який не є Клієнтом, незважаючи на закон, обмежується (навіть в рамках поодинокого розгляду) сумою компенсації не вище за 7 500 (сім тисяч п'ятсот) гривень.

VI. ВІДМОВА ВІД ДОГОВОРУ І ЗМІНА ПРАВИЛ
1. Отримувач Послуг має можливість у будь-який час без попереднього повідомлення відмовитися від розсилки новин, натискаючи на посилання, яке знаходиться в кожному повідомленні, надісланому Отримувачу послуг у рамках послуги Розсилки новин або натиснувши відповідну кнопку на Веб-сайті, посилання на яку міститься в першому повідомленні, надісланому на вказаний номер телефону у зв’язку з реєстрацією на послугу розсилки. Якщо користувач дав згоду на використання послуги Розсилки новин за допомогою SMS, щоб відмовитися від послуги в цьому відношенні, він може видалити свою згоду самостійно за допомогою опцій в акаунті або звернувшись до Офісу Обслуговування Клієнтів.
2. Постачальник Послуг може в будь-який час розірвати Договір, повідомляючи про це за місяць до моменту розірвання, з наступних причин (далі – «закритий каталог»):
a. зміна положень законодавства, які регулюють діяльність, пов’язану з електронною комерцією, що впливає на права та обов’язки сторін, визначені в Договорі, або зміна положень Договору за результатами рішень судових органів, рішень чи рекомендацій або ж пропозицій уповноважених у даній сфері органів;
b. зміна способу надання Послуг викликана лише технічними або технологічними причинами (наприклад, актуалізація технічних вимог, які вказані в Правилах);
c. зміна способу надання Послуг, визначених у Правилах, шляхом запровадження нових, зміни або видалення Постачальником існуючих.
3. Постачальник Послуг направляє свою заяву, про яку йде мова вище п. 2, на електронну пошту, яку вказав Отримувач Послуг під час реєстрації для розсилки новин.
4. Постачальник Послуг може розірвати Договір з Отримувачем Послуг протягом 7-ми днів або заборонити в подальшому користуватися послугами з розсилки новин, і також може обмежити доступ до частини або ж повністю до змісту, за умови грубого порушення розділу IV вище.
5. Ці Правила є формою договору приєднання згідно зі статтею 634 Цивільного Кодексу України від 16 січня 2003 року N 435-IV (із змінами та доповненнями).
6. Постачальник Послуг може вносити зміни до актуальних Правил, за умови виникнення однак з нижче поданих причин:
a. зміна положень законодавства, які регулюють надання електронних послуг Постачальником Послуг та впливають на права та обов’язки сторін, зазначених в Договорі;
b. зміна способу надання Послуг, яка викликана виключно технічними або технологічними причинами;
c. зміна способу надання Послуг, визначених у Правилах, шляхом запровадження нових, зміни або видалення Постачальником окремих складових Послуг або Послуг в цілому, визначених у Правилах.
7. У випадку внесення істотних змін до Правил, Постачальник Послуг надає доступ до відповідного тексту Правил, розмістивши його на сайті Постачальника й направивши його у повідомленні на адресу електронної пошти, яку вказав Отримувач Послуг під час реєстрації для отримання послуг з Розсилки новин.
8. Змінені Правила набувають чинності через 14 днів від дня направлення Отримувачу Послуг інформації про внесення таких змін. Отримувач Послуг має право розірвати Договір протягом 14 днів від дня отримання інформації про внесення змін до Правил.

VII. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
1. Ці Правила доступні за посиланням www.evzuttya.com.ua/pravila_newsletter і діють з 22.09.2023.
2. Правила складені Постачальником Послуг українською мовою.
3. Конфіденційність та доступ до основних положень укладеного Договору відбуваються шляхом відправлення на адресу електронної пошти, наданої Отримувачем Послуг під час реєстрації для отримання розсилки новин.
4. До цього Договору застосовуються положення законодавства України, якщо інше не випливає з його положень.

Попередні правила доступні за посиланням:
2022-01-20
2023-07-31

2023-09-22