Умови Акції „Код знижки – Розсилка новин” 

(далі також: “Умови Акції”)

 
 
I. Загальні положення
1. Актуальні умови Акції під назвою: „Код знижки – Розсилка новин” описують умови дії, процедури рекламації Акції, умови користування та дозволи, які запропоновані особам котрі беруть участь в Акції, а також обов'язки Організатора.
2. Організатором Акції „Код знижки – Розсилка новин” є MODIVO S.A. з головним офісом в Зеленій Гурі, вул. Новий Кісєлін — Наукова 15, 66-002 Зелена Гура, записана до реєстру підприємців Державного Судового Реєстру, проводиться через Суд Районний в Зеленій Гурі, VIII Відділ Господарчий Державного Судового Реєстру, за номером KRS: 0000541722, ІПП: 9291353356, ЄДПРУО: 970569861, стартовий капітал: 2.008.001,00 злотих оплачений в повному обсязі *далі також: “Організатор”).
3. Акцію проводить Інтернет-магазин з допомоги Організатора доступний за адресою https://www.evzuttya.com.ua/ (“Інтренет-магазин”)
4. В Акції можуть брати участь клієнти, які отримали від організатора код знижки - після виконання умов участі в акції вони стають учасниками акції (далі також: "Учасник акції"). Акція призначена тільки для людей, які надали організатору свою адресу електронної пошти, щоб підписатися на розсилку інтернет-магазину по цьому каналу. Організатор протягом 2 днів з моменту підписання Клієнтом до розсилки новин, відправляє код знижки на адресу електронної пошти Клієнта, вказану Клієнтом для підписки на розсилку.
 
II. Предмет Акції та умови користування
1. Предмет Акції - можливість для Учасників Акції використовувати запропоновані знижки, які зменшують Вартість товару без знижки на суму 250 грн. (далі також : “Предмет Акції”).
2. Акція не діє:
a) на товари зі знижками (тобто на товари, які знаходяться в закладці https://www.evzuttya.com.ua/filtr:znizhki.html), або 
b) на товари, які виключені з акції, список яких знаходиться в закладці https://www.evzuttya.com.ua/brendy_wyklucheni_z_akciji; або
c) на товари, ціна яких зменшена за рахунок кодів та інших ваучерів. 
3. Вартість замовлення має складати мін. 2300 грн.  
4. Акція діє постійно до моменту її завершення (далі також: «Час дії Акції» з дотриманням п. 13 нижче. 
5. Участь в Акції є добровільною і безкоштовною (тобто покупка Товарів під час дії Акції не вимагає від Учасника Акції додаткових коштів окрім коштів за доставку).
6. Для участі в Акції під час Акції:
(a) Підписатися на Розсилку новин до каналу e-mail, згідно Правил
(b) Ознайомитися та прийняти Правила Акції
(c) Оформити замовлення з мін. сумою 2300 грн
(d) перед оформленням замовлення - у розділі Кошик - введіть код знижки який Ви отримали і натисніть кнопку «Застосувати». Присвоєння коду після оформленого замовлення не надає право брати участь в Акції.
7. Акція не поєднується з іншими акціями, знижками, індивідуальними ціновими пропозиціями, котрі зобов'язують в Інтернет-магазині, хіба що умови такої акції, знижки стверджують інше. 
8. Знижка буде надана таким чином, що регулярна ціна на Товар або Товари, придбані учасником акції в інтернет-магазині, буде зменшена на розмір знижки, тобто на 250 гривень, рахуючи від повної, регулярної ціни Товару або Товарів. Акція не включає (не знижує) можливі витрати на доставку Товару або Товарів, придбаних в рамках акції в інтернет-магазині, які Учасник Акції несе в повному обсязі.
9. При покупці кількох Товарів на які діє Акція, Знижка нараховується від сумарної вартості Товарів. У разі повернення Клієнтом Товару, придбаного в рамках Акції, Організатор відшкодує Клієнту тільки ціну, дійсно сплачену за Товар (ціна знижена на величину або пропорційну частину вартості Знижки). У разі, якщо Учасник Акції не повертає всі придбані з використанням коду Товари, на які поширюється Акція, він отримує відшкодування за вирахуванням Знижки.
10. Під час дії Акції, кожен Учасник може скористатися Акцією один раз.
11. Предмет Акції не підлягає грошовій виплаті або обміну на якийсь інший спосіб оплати і не можна його перенести.
12. Учасник Акції здійснюючи покупку Товарів в інтернет-магазині має право, але не має обов'язку скористатися Акцією. 
13. Учасник Акції може скористатися Знижкою в умовах описаних протягом 30 днів від моменту отримання. 
 
III. Рекламації
1. Всі рекламації які відносяться Акції, Учасники Акції можуть відправляти Організатору та писати  на електронну пошту: [email protected] або листом на адресу Організатора: MODIVO S.A. ul. Nowy Kisielin – Naukowa 15 | 66-002 Zielona Góra. (далі також: “Рекламації”)
2. З ціллю пришвидшення перегляду Рекламації просимо вказати ім'я і прізвище Учасника Акції, контактні дані (наприклад адресу електронної пошти або номер телефону), а також опис причини Рекламації.
3. Для того, щоб відповісти на Рекламацію, Організатор має дати відповідь не пізніше ніж 14 днів від моменту її подання.
4. Рекламацію розглядає Організатор, приймаючи положення теперішніх Умов Акції.
 
IV. Кінцеві положення
1. Теперішні Умови Акції публічно-доступні за адресою URL: https://www.evzuttya.com.ua/kod-znyzhky-rozsylka-novyn і починають діяти від 16.02.2024 р. 
2. Якщо з контексту явно не випливає нічого іншого, використовувані в умовах фрази з великою літерою мають значення, дане їм в правилах інтернет-магазину, доступних за адресою: https://www.evzuttya.com.ua/pravila-koristuvannja.
3. Організатор зберігає за собою право змінювати умови Акції якщо виникне така необхідність у розумінні (закритий каталог):
а. зміни законодавства, які регулюють умови та організацію проведення акції, які впливають на права та зобов'язання Організатора та Учасників Акції;
b. зміни способу організації через технічний або технологічний вплив;
c. зміна законів, що регулюють продаж товарів або надання послуг в електронному вигляді через організатора, що потрапляє на взаємні права і обов'язки, зазначені в договорі, укладеним між клієнтом і продавцем або зміна вищевказаних положень Закону, в результаті постанов судів, рішень, рекомендацій або рекомендацій компетентних у даній галузі органів або органів;
d. зміни способу надання послуг через технічний або технологічний вплив;
e. зміна способу надання послуг, до яких застосовуються записи Правил, за допомогою впровадження нових, змін або видалення продавцем функціональностей або послуг пов'язаних з Правилами.
4. Якщо будуть впроваджені зміни в умовах Акції, Організатор надасть текст розсмістивши його на сайті інтернет-магазину. 
5. Зміна умов акції діють від моменту початку і розміщення на адресі зазначеним вище.
 
Попередні правила доступні за посиланням:
2022-01-20
2023-07-31

2023-09-21

2024_06_13